O kurzoch

Základný kurz spoločenského tanca patrí ku všeobecnému vzdelaniu. V živote sa vyskytne veľa príležitostí, keď treba vedieť tancovať a je veľmi nepríjemné, ak to neviete. My Vás tu naučíme tancovať: waltz, valčík, tango, polku, ča-ča, jive, foxtrot, čardáš, mazurku, blues a iné. Pri občasnom opakovaní si, vystačíte s týmito tancami na celý život.
Pokračovací tanečný kurz nadväzuje na základný a v ňom pokračujeme v horeuvedených tancoch novými figúrami, zlepšovaním tanečnej techniky a taktiež pridávame nové tance: sambu a rumbu. Počet hodín je rovnaký.
Momentálne nám bežia už aj vyššie úrovne kurzov spoločenských tancov: bronzový, strieborný a vo štvrtok nám už veľa rokov funguje Hobby klub. Sú tam páry, ktoré k nám chodia 4, 5, ale aj 10 rokov. Majú už náročnejšie zostavy a tancujú si pre radosť. Je tam výborná atmosféra a skvelá zábava. Chodíme spolu na plesy aj iné podujatia.

Každý tanec vnáša do života radosť, zábavu, potešenie a uvoľnenie, vyžaduje trocha fyzickej námahy a spestruje náš spoločenský a hlavne osobný život. Príďte k nám a presvedčte sa!

Ceny kurzov: Všetky kurzy spoločenského tanca: 80 Eur za kurz / osobu. Kurz trvá 10 týždňov, t.j. 10 x 1,5 hod.

  • Komenského 3477/1

  • 917 01 Trnava